www.akhalcikhe.vet.ge
ახალციხის პროფესიული სწავლების ცენტრი


ვიდეო გალერეა


სახელი გვარი

საგანის დასახელება

დაბადების თარიღი

რამაზ ჩილინგარაშვილი

ORIS-ის ბუღალტერია; ელ .მათემატიკა

1974-02-07

გიორგი კოსტანიშვილი

ხის მხატვრული დამუშავების ტექნოლოგია

1968-08-29

მანანა ფიცხელაური

კონდიტერი (სასწავლო და საწარმოო პრაქტიკა)

1964-02-19

ირინა კოვზიაშვილი

სპეცხატვის საფუძვლები

1977-10-17

ჯულია კოსტანტინოვა

სარესტორნო საქმის მწარმოებელი(სასწავლო და საწარმოო პრაქტიკა). ინგლისური ენა

1977-05-07

ბექა მელიქიძე

მზარეული (სასწავლო და საწარმოო პრაქტიკა)

1986-02-17

ნათელა კუნკულაძე

სამკერვალო ნაწარმის სპეციალისტი(სასწავლო და საწარმოო პრაქტიკა)

1943-08-22

გიორგი აბრამიშვილი

შემდუღებელი (სასწავლო და საწარმოო პრაქტიკა)ნახაზების კითხვა. მასალათმცოდნეობა.

1977-11-15

მზია გაგლოშვილი

ფინანსური აღრიცხვა

1967-08-03

ასმათი ევსაია

მეტყველების კულტურა; რუსული ენა

1964-05-22

ხათუნა ჩიტაშვილი

სარესტორნო საქმის მწარმოებელი(სასწავლო და საწარმოო პრაქტიკა)

1980-04-16

ზაირა ზედგინიძე

მზარეული (სასწავლო და საწარმოო პრაქტიკა)

1973-06-13

ცისანა ჩიტაშვილი

სამკერვალო ნაწარმის სპეციალისტი(სასწავლო და საწარმოო პრაქტიკა)

1963-10-13

ნაირა ზედგინიძე

საპარიკმახერო საქმის ტექნოლოგია(სასწავლო და საწარმოო პრაქტიკა)

1971-06-02

გიორგი ოქრომელიძე

მეფილე-მომპირკეთებელი(სასწავლო და საწარმოო პრაქტიკა)

1960-01-12

მარტუნი საგოიან

შემდუღებელი (სასწავლო და საწარმოო პრაქტიკა)

1951-09-29

ლელა სარაშვილი

ტანსაცმლის კერვის ტექნოლოგია

1980-04-06

ლიანა კაკოშვილი

სამზარეულოს მოწყობილობა-დანადგარები

1951-01-18

ნათია დარბაიძე

სამკურნალო და არომატული მცენარეების სტანდარტიზაცია

1982-08-05

ლია გელაშვილი

სტილისტი (სასწავლო და საწარმოო პრაქტიკა)

1988-07-08

ბიძინა გელაშვილი

დურგალი (სასწავლო და საწარმოო პრაქტიკა)

1955-01-02

ირინე აფრიამაშვილი-

ჩილინგარაშვილი

ბუღალტერი (სასწავლო და საწარმოო პრაქტიკა)

1973-04-22

მანანა ოკოშვილი

კულინარიის საფუძვლები.კვების პროდუქტების ექსპერტიზა

1960-07-04

ნაირა ნათენაძე

მზარეული (სასწავლო და საწარმოო პრაქტიკა)

1962-05-06

ნათელა ბალახაშვილი

ცხოველთა ინფექციური დაავადებები

1955-10-16

თეკლე აზირაშვილი

ტანსაცმლის კერვის ტექნოლოგია

1987-04-12

ნინო ზაზაძე

კონდიტერი (სასწავლო და საწარმოო პრაქტიკა)

1963-09-06

ნატალია ბერიძე

საინფორმაციო ტექნოლოგიები

1968-11-22

მაია თედორაძე

აგრონომიის საფუძვლები

1966-12-15

მაკა ბერიძე

ურთიერთობის ფსიქოლოგიის საფუძვლები

1983-01-26

ქეთევანა კერესელიძე

ფარმაკოლოგია, ცხოველთა ანატომია

1962-09-17

რევაზ სარაშვილი

მომპირკეთებელი სამუშაოების ტექნოლოგია

1955-01-26

ფიქრია აკოფაშვილი

უცხო ენა (ინგლისური)

1986-05-28

იური გელაშვილი

კალკულაცია,  ფინანსური აღრიცხვა

1949-08-30

ლარისა მესხიშვილი

უცხო ენა ( ინგლისური)

1952-03-12

ნანა ბერიძე

სპეცტექნოლოგია, მასალათმცოდნეობა, ელ.ტექნიკა

1967-10-26

პეტრე მაისურაძე

ავტომობილების ტექნიკის მომსახურება

1954-08-24

ეკა ინასარიძე

სამეწარმეო საქმის წარმოება

1978-08-22

ლინა გიორგაძე

მცენარეების დამამზადებელი(სასწავლო და საწარმოო პრაქტიკა)

1960-03-16

ნანა გელაშვილი

სასურსათო პროდუქტების წარმოების სპეციალისტი(სასწავლო და საწარმოო პრაქტიკა)

1968-02-04

გულნარა გედევანიძე

სანიტარულ ჰიგიენბური ნორმები კვების ობიექტებში

1954-07-29

კუკური ასპანიძე

საგზაო მოძრაობის წესები. მოძრაობის საფუძვლები

1960-01-02

მარიამ ხითარიშვილი

ვეტერინარული  მომსახურეობის სპეციალისტი(სასწავლო და საწარმოო პრაქტიკა)

1960-03-13

დემური ბოდოკია

ავტომობილის ზეინკალი (სასწავლო და საწარმოო პრაქტიკა)

1966-03-03

კარლო ზედგინიძე

აგრაგული ტექნიკის მექანიკოსი(სასწავლო და საწარმოო პრაქტიკა)

1955-08-12

ავთანდილ აკოფაშვილი

ელექტრიკოსი (სასწავლო და საწარმოო პრაქტიკა)

1950-03-08

ნაირა მელიქიშვილი

საინფორმაციო ტექნოლოგიები (სასწავლო და საწარმოო პრაქტიკა)

1962-04-01

ლამარა თამარაძე

საოფისე პროგრამები; (სასწავლო და საწარმოო პრაქტიკა)

1972-06-12

მაია ევსტაფიშვილი

ბუღალტრული აღრიცხვა

1964-12-18

დავით ჯანიაშვილი

 რასტრული და ვექტორული გრაფიკა; ვებ პროექტირება

1978-05-05

ციური სუთიაშვილი  ინგლისური ენა 1946-04-18
ნატალია ბერიძე  ინფორმაციული ტექნოლოგიები 1971-01-17
ომარი გვარამაძე პირველადი გადაუდებელი დახმარება  1952-09-25

ზაური ნეფარიძე

საკვებწარმოება; ერთწლოვანი და მრავალწლოვანი კულტურები.

1941-03-19

 ელვარდი ზაზაძე  მეფუტკრეობა 1966-06-10
შოთა ყულჯანიშვილი  მეცხოველეობა 1984-10-12
ზაზა ივანიძე  მეფუტკრეობა 1981-01-13

მარეხი ყურმაშვილი

კომუნიკაცია და ეფექტური მართვა

1986-07-10