www.akhalcikhe.vet.ge
ახალციხის პროფესიული სწავლების ცენტრი


ვიდეო გალერეა


სასწავლო პროგრამა: ბუღალტერი  ჯგ. #62

1              ასპანიძე თეონა

2              ბერიძე ლევან

3              გავაშელი რამაზი

4              გოგოლაძე ნანა

5              დალალიშვილი გიორგი

6              დალოგლანიან მონიკა

7              დანელიან დანიელ

8              დანელიანი ანჟელა

9              ზაქროშვილი ხატია

10           ზედგინიძე თეა

11           თათეშვილი თინა

12           ინასარიძე მამუკა

13           კუპრაძე ნათია

14           კურტანიძე რუსუდან

15           კურტანიძე-გრიგალაშვილი ნინო

16           მანუკიან მარტიროს

17           მიქელაძე ნათია

18           ნარეკლიშვილი ზინაიდა

19           ნემსაძე თეა

20           ოქრომელიძე ირინე

21           სუარიძე ნინო

22           სუდაძე ინგა

23           ტალახაძე ნინო

24           ქიმაძე თამთა

25           ხუმარიან ქრისტინა

სასწავლო პროგრამა: დაბალი ძაბვის ელექტრიკოსი (მოდულური)ჯგ. #70

1              ბუხრიკიძე ბექა

2              გიორგაძე ავთანდილ

3              გიორგაძე ფარნაოზ

4              თოროსიან არშაკ

5              ინასარიძე გიორგი

6              მეგრელიშვილი გიორგი

7              მსხვილიძე დავით

8              პაპიძე ნიკა

9              ტაბატაძე ალექსანდრე

10           ტაბატაძე იაგო

11           ღარიშვილი გიორგი

12           ყულჯანიშვილი ზაზა

13           ჭაღიაშვილი ალექსანდრე

14           ხითარიშვილი შოთა

სასწავლო პროგრამა: ვეტერინარიული მომსახურების სპეციალისტი (წვრილ ცხოველთა: ძაღლი, კატა და სხვა; სასოფლო - სამეურნეო ცხოველებისა და ფრინველების; ეგზოტიკური ცხოველების, ფრინველებისა და თევზების და სხვა)  ჯგ.#64

1              ართმელაძე ასლან

2              ბიჭაშვილი გურამი

3              ველიჯანაშვილი ვაჟა

4              ზარიძე გიორგი

5              მაისურაძე ნიკა

6              პაპიძე ზაირა

7              პარუნაშვილი დათო

8              ტივაძე გოჩა

9              ფხიკიძე დავით

10           ქებაძე ნიკა

11           ღვალაძე ელენე

12           ყულჯანიშვილი ნელი

სასწავლო პროგრამა: თმის სტილისტი (მოდულური)  ჯგ.#69

1              აბულაძე მადონა

2              აკოფიან ჰაკოფ

3              გასპარიან არმენ

4              გაჩეჩილაძე ციალა

5              გელაძე ხათუნა

6              გუდაძე თეიმურაზი

7              ისპირიან ედგარ

8              კეთილაძე გიორგი

9              მანასიან რუზანა

10           ნაოჭაშვილი დალი

11           ცისკარაძე სალომე

12           ჭიპაშვილი ლალი

13           ხარატიშვილი როზა

14           ჯანოიან სვეტლანა

სასწავლო პროგრამა: ინტერნეტტექნოლოგი (ვებსპეციალისტი)ჯგ. #66-67

1              აკოფაშვილი სოფიო

2              აფრიამაშვილი ქეთინო

3              ბარსეგიან ელენა

4              ბერიძე დაჩი

5              გასიტაშვილი ბექა

6              გელაშვილი ვლადიმერ

7              გელაშვილი მარიამი

8              გიგოლაშვილი თამარი

9              გიგოლაშვილი ხატია

10           დარბაიძე მიხეილი

11           დევნოსაძე მარიამი

12           ზაზაძე სოფიკო

13           კეიან სონია

14           კოჟორიძე ნინო

15           მაისურაძე თორნიკე

16           მახათაძე ნესტანი

17           მერაბიშვილი გიორგი

18           მუმლაძე დათო

19           ნაზარეტიან ემა

20           ნიაზოვა მარიამ

21           პარუნაშვილი რიტა

22           რობაქიძე არჩილი

23           სააკიანი მარიამ

24           ფანჯაკიძე ნინო

25           ქურციკიძე იაკობ

26           ყულჯანიშვილი ეკა

27           ხვედელიძე კობა

28           ხმალაძე რუსუდანი

29           ხუციშვილი ილია

30           ჯუხარაშვილი უჩა

სასწავლო პროგრამა: კონდიტერი  ჯგ#68

1              ალთუნიან ნარინე

2              არაკიან ანაიდა

3              აჩიკიან მარია

4              გელაშვილი მადლენა

5              გიორგაძე მაკა

6              გოგოლაძე მარიამი

7              ვირაბიან ლენა

8              კაპანაძე მეგი

9              კორძაძე ნარი

10           მინასიან ანნა

11           მინასიან ეკატერინა

12           მკრტიჩიანი რიმა

13           ყულჯანიშვილი ხატია

14           ჯინისიან ვერა

სასწავლო პროგრამა: მზარეული   #60 -61

1              გაჩეჩილაძე ნინო

2              ზარიძე რობიზონ

3              თუაევი ლუდმილა

4              თურქაძე ზურაბი

5              ივანიძე ვარლამ

6              კლდიაშვილი თამარ

7              კუკულავა თეა

8              კუტალაძე ზურაბი

9              ლეკიშვილი ვლადიმერ

10           ლომიძე გიორგი

11           მათოსიან ჰრიფსიმე

12           მაისურაძე ბახვა

13           მაისურაძე თამარი

14           მაისურაძე მარიამი

15           მაქანდარაშვილი ნინო

16           მეხრიშვილი ლევან

17           მეხრიშვილი მიხეილ

18           პაპაშვილი თეონა

19           პაპიძე დიანა

20           პაპიძე თორნიკე

21           ტაბატაძე არჩილი

22           ტაბატაძე ქეთევანი

23           ჯიქური ნინო

სასწავლო პროგრამა: მცენარეების დამამზადებელი(სამკურნალო, არომატული)  ჯგ.#65

1              არუთუნიანი ანა

2              გელაშვილი ცისანა

3              გიჩიან მანუშაკ

4              გიჩიან მარგალიტა

5              გუდაძე ნინო

6              ზუმბაძე-ზედგინიძე ლატავრა

7              მარტინენკო ეკატერინე

8              ნასყიდაშვილი ზინაიდა

9              ნემსაძე ნატო

10           სუდაძე ჟანა

11           შაქარჯიან სუსანა

12           ხაჩიძე თეონა

სასწავლო პროგრამა: შემდუღებელი  ჯგ.#63

1              აბრამიშვილი იოსები

2              აფრიამაშვილი მიხეილი

3              დიასამიძე პეტრე

4              ზაზაძე გიორგი

5              ზაზაძე მალხაზი

6              ზაზაძე შმაგი

7              ზედგინიძე ემზარი

8              კაპანაძე იაკობ

9              ლომსაძე რევაზ

10           სუდაძე საბა

11           სუდაძე შოთა

12           ჯუხარაშვილი თეიმურაზ