www.akhalcikhe.vet.ge
ახალციხის პროფესიული სწავლების ცენტრი


ვიდეო გალერეა


ჯგუფი 87 - ბუღალტერი ( 3 საფეხური )

 

1           ქნარიკ კორკოტიან

2           ჯულეტა ელბაქიან

3           რუსუდან აჩელაშვილი

4           ნინო ბერიძე

5           სუსანა ადამიან

6           ანაიდ მინასიან

7           ხატია მელიქიძე

8           ავთანდილი გვირჯიშვილი

9           ეკა ყულჯანიშვილი

10         რიფსიმე სარუხანიან

11         მზევინარი სხირტლაძე

12         ნინო კაჭკაჭაშვილი

13         მადონა ზედგინიძე

14         ნათია არსენაშვილი

15         გიორგი ტატალაშვილი

16         ნინო თათეშვილი

17         ანაიტ ბაბოიან

18         ფიქრია ჯავახაძე

19         ლეილა ჩილინგარაშვილი

20         ლევან სამხარაძე

21         მარგალიტა მარტიაშვილი

 

 

 

 

ჯგუფი 88 - მზარეული ( 2 საფეხური )

 

1           მინდია ტაბატაძე

2           იოსები ჩუბინიძე

3           თეიმურაზ სანდროშვილი

4           შალვა ოთანაძე

5           ელიზავეტა შაქარჯიან

6           ქეთევანი ბლუაშვილი

7           მარინე აღოშაშვილი

8           თეიმურაზ ყურმაშვილი

9           გევორქ კევნაკსუზიან

10         ლალი ცუცქირიძე

11         ქრისტინე ბაბაევი

12         შალვა კიკნაძე

13         სოსო კაჭკაჭაშვილი

14         საბა მჭედლიშვილი

15         მიხეილ ბალიაშვილი

16         ავთანდილ ზაზაშვილი

17         ვენერა მანუკიან

 

 

 

 

 

 

 

ჯგუფი 89 - მზარეული ( 3 საფეხური )

 

 

1           ბუდუ გოგოლაძე

2           არმენუი მანველიან

3           ლია კახაძე

4           მიხეილ მეხრიშვილი

5           ალექსი გვირჯიშვილი

6           ნათია ჩუბინიძე

7           ქრისტინა წამალაიძე

8           გაიანე მკრტჩიან

9           გიორგი ჩილინგარაშვილი

10         დავით ქავთარაძე

11         თინათინი ტეფნაძე

12         თამარი კაველიძე

13         ზურაბი თურქაძე

14         რობიზონ ზარიძე

15         ლევან მეხრიშვილი

16         ნინო ჯიქური

 

 

 

 

 

 

 

 

ჯგუფი 90 - შემდუღებელი ( 3 საფეხური )

 

 

1           მიხეილი აკოფაშვილი

2           მამუკა პეტრიაშვილი

3           გიორგი კენჭოშვილი

4           გევორქ პაპოიან

5           ლაშა მაჩიტაძე

6           ნელი ზარიძე

7           ალექსანდრე ნატრიაშვილი

8           თორღვა ჯაღმაიძე

9           მამუკა გორელიშვილი

10         ბექა ბლუაშვილი

11         პავლე აბულაძე

12         თეიმურაზ მწყერაშვილი

13         დათო აბაშიძე

14         ნოდარი ციხელაშვილი

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ჯგუფი 91 - ვეტერინარიული მომსახურების სპეციალისტი (წვრილ ცხოველთა: ძაღლი, კატა და სხვა; სასოფლო - სამეურნეო ცხოველებისა და ფრინველების; ეგზოტიკური ცხოველების, ფრინველებისა და თევზების და სხვა) ( 3 საფეხური )

 

 

 

1           შალვა ხაჩიძე

2           დიმიტრი ალავიძე

3           არუსიაკ ბროიან

4           თედორე ტივაძე

5           ნიკოლოზ ლომინაშვილი

6           აკაკი ჭიტაძე

7           ხვიჩა ინასარიძე

8           ირაკლი ბერიძე

9           მარეხი მერაბიშვილი

10         ანა ხუციშვილი

11         გიორგი ბერიძე

12         ოთარი მელიქიძე

13         ელენე კაპანაძე

14         აჩიკო ქველაძე

 

 

 

 

 

 

ჯგუფი 92 - მცენარეების დამამზადებელი(სამკურნალო, არომატული) ( 3 საფეხური )

 

1           ესტელა ბაბოიან

2           სოფიკო სანდროშვილი

3           ლალი მაჩიტიძე

4           რიფსიმე კრმაჯიან

5           ნუნე ბექირიან

6           ნინო მღებრიშვილი

7           შუშიკ აჯაბხანიან

8           ჰაიკანუშ სარქისიან

9           ნელი ნაზარეტიან

10         მარგარიტა ეროიან

11         ანაჰიტ დილბარიან

12         ნარინე კაზარიან

13         მიშკინაზ თამამიან

14         ხათუნა ბაზაძე

15         მზია კურტანიძე

16         გვანცა ხარაული

17         სალომე კევლიშვილი

 

 

 

 

 

 

ჯგუფი 93 - ინტერნეტტექნოლოგი (ვებსპეციალისტი) ( 3 საფეხური )

 

 

 

1           გიორგი ქომოშვილი

2           სონია ქიმაძე

3           ანჟელა არუთუნიან

4           მარტინ პეტროსიან

5           მკრტიჩ პეტროსიან

6           ზურაბ ჩიგოგა

7           კარინე ჩახოიან

8           ლუსინე ბეგოიან

9           სოფიო მიქელაძე

10         ხატია ზაქროშვილი

11         პოღოს ვოსკანიან

12         სოფიო თედორაძე

13         გვანცა ნოზაძე

14         შალვა ოთანაძე

15         ლაშა ბალახაძე

16         დავიდ ლაკლაკიან

17         თათია ნოზაძე

18         ეკა ბოლქვაძე

19         ნატალია ათოშვილი

20         თეონა ზაქროშვილი

 

 

 

გუფი 94 - კონდიტერი ( 3 საფეხური )

 

 

1           ნათია მამასახლისაშვილი

2           ირინე ინასარიძე

3           მანანა ზედგინიძე

4           ხატია ციხელაშვილი

5           თეონა გიქოშვილი

6           ქრისტინე გოგოლაძე

7           ლიდა ბალახაშვილი

8           მარინა ინასარიძე

9           მაია მაღრაძე

10         ელენე კურტანიძე

11         ნატალია გიორგაძე

12         მერი ზაზაძე

13         მარიამ სარალიძე

14         ნათია აბულაძე

15         მარიამი ჭაღიაშვილი

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ჯგუფი 95 - დაბალი ძაბვის ელექტრიკოსი ( 3 საფეხური )

 

 

 

1           ქეთევან კეღოშვილი

2           იოსები სამარჯიშვილი

3           გიორგი ლომსაძე

4           სტეფანე მერაბიშვილი

5           ბაჩუკი ღვალაძე

6           ალექსანდრე დიასამიძე

7           ნუგზარი ნეფარიძე

8           ზურაბი ჯვარიძე

9           ტარიელი ბერიძე

10         სერგეი სამველიან

11         ვახტანგი მარტინენკო

12         არჩილ კაპანაძე

13         დილარი აბაშიძე

14         აჩიკო მსხვილიძე

15         რობიზონ ბლიაძე

 

 

 

 

 

 

 

 

ჯგუფი 96 - თმის სტილისტი ( 3 საფეხური )

 

 

1          მარეხი ნადირაძე

2           მარი ნარიმანიშვილი

3           ანა გვირჯიშვილი

4           მარი ხაჩიძე

5           ჟენია ერანოსიან

6           მარიამი ძმორაშვილი

7           მარიამი სამსონიძე

8           მანუჩარ მაისურაძე

9           რაისა კარაპეტიან

10         ეკა გიგოლაშვილი

11         ნინო აღლემაშვილი

12         ანნა ჩოლახიან

13         მაკა ბრეგაძე

14         მარიამი თათენაშვილი

15         ნატა კაჭკაჭაშვილი

16         ანი კუკურტჩიან

17         ნარინე ეგიზარიან