www.akhalcikhe.vet.ge
ახალციხის პროფესიული სწავლების ცენტრი


ვიდეო გალერეა


ჯგუფი 78 - მცენარეების დამამზადებელი (სამკურნალო, არომატული) ( 3 საფეხური )

 

1           თამარი მელიქიძე                              

2           მარეხი ბარძიმაძე                               

3           ამალია თამამიან                                

4           მარიამ ზედგინიძე                             

5           ჩინარი მურადიან                              

6           ნატალია თურქაძე                             

7           მარია სარქისიან                                 

8           ნატო კაპანაძე                                     

9           ნინო მაისურაძე                                 

10         სირანუშ ანტონიან                             

11         მალვინა ვირაბიან                              

12         სალომე ზაზაძე                                  

13         მედიკო შამანაძე                                

 

 

ჯგუფი 79 - სასურსათო პროდუქტების წარმოების სპეციალისტი ( 3 საფეხური )

 

1           ალექსანდრე მსხვილიძე

2           ნიკა ჭიღლაძე

3           ბაქარი მელიქიძე

4           თემური მექოშვილი

5           ლევან ნასყიდაშვილი

6           ხატია ციხელაშვილი

7           ასია ჩახალიან

8           ფიქრია გაჩეჩილაძე

9           როზმარ გულაროვი

10         ნინო გიქოშვილი

11         თამარა ზარიძე

12         თეა თათეშვილი

13         თინათინი თათეშვილი

14         თამარ ნათენაძე

 

 

ჯგუფი 80 - ავტომობილის ზეინკალი ( 3 საფეხური )

 

                                                                                                         

1           ირაკლი ველიჯანაშვილი                                               

2           არუთიუნ ფილიპოსიან                                                   

3           ხვიჩა გელაძე                                                                     

4           პოღოს ადამიან                                                                 

5           რობერტ პეტროსიან                                                         

6           არარატ პოდოსიან                                                            

7           სარქის ტარზანიანი                                                          

 

 

ჯგუფი 81 - ხის მხატვრული დამუშავების სპეციალისტი ( 3 საფეხური )

 

1           ოტია ოქრომელიძე

2           ბაქარი გაჩეჩილაძე

3           დავით აღოშაშვილი

4           ნიკოლოზ გორგოძე

5           არჩილ რაზმაძე

6           დავით გელაშვილი

7           ნიკოლოზ კაპანაძე

8           ემზარ გაჩეჩილაძე

9           თეონა ხაჩიძე

10         მერი მხითარიან

11         მელანო აბულაძე

 

 

ჯგუფი 77 - დურგალი ( 3 საფეხური )

 

1           თორნიკე ფცქიალაძე

2           თორნიკე კუჭაძე

3           ვარლამი გელაშვილი

4           თორნიკე კაპანაძე

5           ივანე კაპანაძე

6           პეტრე გელაშვილი

7           ირაკლი გელაშვილი

8           შოთა კუჭაძე

9           მალხაზი გოგოლაძე

 

 

 

ჯგუფი 82 - აგრარული ტექნიკის მექანიკოსი ( 3 საფეხური )

 

1           ზეზვა კურტანიძე                                    

2           თორნიკე ჯიბლაძე                                   

3           იმედა ოქრომელიძე                                 

4           გიორგი ჯვარიძე                                      

5           გოდერძი ნადიბაიძე                               

6           ოთარი გურეშიძე                                     

7           ნიკა კაველიძე                                           

8           ვაჟა ბაღდავაძე                                         

9           გიორგი მასკალსკი                                   

10         ვახტანგი ლაცაბიძე                                  

11         გიორგი დიასამიძე                                  

 

 

ჯგუფი 83 - ბუღალტერი ( 5 საფეხური )

 

1           ნინო მაისურაძე

2           ზურაბი ზურაბაშვილი

3           ნათია სისაური

4           გიორგი ბოდოკია

5           ვარდო ბოლქვაძე

6           ქეთევან დალალიშვილი

7           მაია პეტრიაშვილი

8           თამარი მასკალსკი

9           ვახტანგი ჭანკოტაძე

10         იამზე კვინიკაძე

11         თამარ მექოშვილი

12         ვასილი ოქრომელიძე

13         მეგი აბესაძე

14         თამარი აბესაძე

15         ნანა აფრიამაშვილი

16         ანნა მერაბიშვილი

17         ლევანი ნებაძე

18         არამ პეტროსიან

19         თეონა გელაშვილი

20         გიორგი ხაჩიძე

21         ლუსინე სააკიან

22         ასმათი ხითარიშვილი

23         დიანა ჩივჩიან

 

ჯგუფი 84 - სამკერვალო ნაწარმის სპეციალისტი ( 3 საფეხური )

 

1           ქრისტინა წამალაიძე                             

2           ნათია ჯვარიძე                                        

3           გვანცა ჩირგაძე                                        

4           ხათუნა ხუციშვილი                               

5           ნინო ზედგინიძე                                    

6           სოფიო ცაბაძე                                          

7           ნატო ინასარიძე                                      

8           თაგუჰი ეროიან                                       



ჯგუფი 85 - ინფორმაციული ტექნოლოგიების მხარდაჭერის სპეციალისტი ( 3 საფეხური )

 

1           ნიკა ჯვარიძე                                               

2           ანნა ჰარუთიუნიან                                      

3           მაია მერაბიშვილი                                      

4           ბექა ზედგინიძე                                          

5           გელა გავაშელი                                            

6           ნარინე კირაკოსიან                                     

7           ნიკა აბულაძე                                               

8           გუგა მღებრიშვილი                                    

9           ლაშა ძაძამია                                                

10         ლევანი ნასყიდაშვილი                              

11         თორნიკე რუსიშვილი                                

 

 

ჯგუფი 86 - მეცხოველეობა (მესაქონლეობა) (სდს) ( 4 საფეხური )

 

1           გიორგი ინასარიძე                                          

2           გიორგი კირთაძე                                             

3           თინათინი კაჭკაჭაშვილი                               

4           ბაჩუკი ნეფარიძე                                             

5           ლევან კაჭკაჭაშვილი                                       

6           ლეილა გოგოლაძე